Background

Endermologie by LPG® 100% naturalne wyszczuplanie, redukcja cellulitu - czas zabiegu na całe ciało 50 minut

Endermologie by LPG® 100% naturalne wyszczuplanie, redukcja cellulitu - czas zabiegu na całe ciało 50 minut
Endermologia
Endermologia

 

 

W ONE SALON zabiegi Endermologie® - Endermolift® i Lipomassage™ wykonywane są urządzeniem INTEGRAL.

INTEGRAL to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Czym jest Endermologia?

Endermologia to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana przy zabiegach, które oddziałują na tkankę łączną. Zabiegi są w 100% naturalne.

Technika Endermologie® została stworzona przez założyciela firmy LPG® Louias Paula Guitay w 1986 roku.


Lipomassage™ LPG® - ELIMINACJA OPORNEGO TŁUSZCZU

Zabiegi skupiające się na eliminowaniu (odchudzaniu) opornej tkanki tłuszczowej, która często nie chce zniknąć nawet u osób uprawiających sport i przestrzegających dietę. Pozbycie się tłuszczu jest możliwe dzięki naturalnym zabiegom Lipomassage™.

Czym jest zabieg LIPOMASSAGE™?

LIPOMASSAGE™ jest specjalną metodą wyszczuplania mającą za zadanie trwałą eliminację opornego tłuszczu, który nie poddaje się ćwiczeniom fizycznym i diecie. Efekt zabiegów można zaobserwować już po sześciu zabiegach. Prowadzenie zdrowego trybu życia i regularne ćwiczenia fizyczne mogą nie wystarczyć do zachowania szczupłej sylwetki wolnej od cellulitu. Zachodzące na poziomie komórkowym procesy z wiekiem ulegają spowolnieniu, co powoduje, że tłuszcz gromadzi się szybciej a skóra traci gładkość.

Objęta patentem technika LPG® ROLL uruchamia intensywną biologiczną reakcję, która rozpoczyna proces redukcji opornego tłuszczu i stymulację produkcji elastyny i kolagenu. Warto podkreślić, iż metoda ta jest w 100% naturalna, efekt jest długotrwały bez ryzyka efektu jo-jo. Będąca zasadniczą funkcją LIPOMASSAGE™ mechaniczna stymulacja LPG®, ma za zadanie eliminację tłuszczu poprzez wysyłanie właściwych impulsów do komórek tłuszczowych (nazywanych także adipocytami). Jednocześnie zachodzi proces stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, czego rezultatem jest bardziej jędrna i napięta skóra.

Dzięki stymulacji mechanicznej LPG®, możemy aktywować zakorzenione w organizmie naturalne biologiczne i mechaniczne reakcje. Stymulacja komórek tłuszczowych prowadzi do usunięcia opornych na inne metody warstw tłuszczu. Zabieg powoduje także redukcję cellulitu. Cellulit staje się dużo mniej widoczny, nawet w obszarach najmocniej nim dotkniętych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Eliminacja cellulitu

Redukcja zlokalizowanej otyłości

Modelowanie sylwetki

Uelastycznienie i ujędrnianie skóry

Przeciwdziałanie skłonności do gromadzenia się wody w organizmie (obrzęki, głównie nóg)

Efekty zabiegów Lipomassage® stosujących technologie Endermologie®

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano-Stimulation zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.


Endermolift® - Zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry - twarz, szyja, dekolt

Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest: ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry.
Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

LPG Lifts dostarcza do powierzchni skóry mikroimpulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie.

W Endermolift® wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.

 


 

 

Zobacz cennik

Tadeusza Szeligowskiego 8 lok. 102, Lublin

tel: 81 516 71 16

E-mail: salon@onesalon.pl

Otwarte:

Pon. - pt. : 9:00 - 19:00

Sob. : 9:00 - 15:00

www.onesalon.pl

MIEJSCA PARKINGOWE DLA KLIENTÓW SALONU

Logo