ZOBACZ CENNIK

Logo One Salon Lublin

Umów się na wizytę online

Zadzwoń:

576 816 016

 

SALON KOSMETYCZNY Lublin 

One Salon Kosmetyka Nowoczesna

Depilacja laserowa

 

 

Depilacja laserowa

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja jest nieinwazyjna metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice pokryte kryształkami diamentu.

Efektem zabiegu jest wyraźne wygładzenie i odświeżenie skóry, spłycenie zmarszczek, zwężenie rozszerzonych porów, redukcja przebarwień. Dla wzmocnienia efektu zaleca się serię zabiegów ustalanych ściśle indywidualnie w zależności od stanu skóry, wskazań do zabiegu, pory roku, trybu życia pacjenta. Najlepsze efekty mikrodermabrazja daje w połączeniu z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

PEELING KAWITACYJNY

Zabieg głębokiego oczyszczenia skóry za pomocą fali ultradźwiękowej. Pozwala na dokładne usunięcie zrogowaciałych komórek naskórka oraz nadmiaru sebum dzięki czemu zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Oczyszcza pory i wygładza skórę, jest pomocny w usuwaniu drobnych zmarszczek i przebarwień. Bardzo często ma za zadanie przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych. Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do każdego rodzaju cery.

Zabieg kosmetyczny głęboko oczyszczający skórę

Regulamin i polityka ptywatności 

Created by mmosci

link do strony One Salon na instagramie
link do strony One Salon na facebook