ZOBACZ CENNIK

Po dokonaniu oceny figury i wyznaczeniu celów terapii, ustalony zostaje program zabiegów, dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Następnie pacjent ubiera się w elastyczny kostium przylegający do ciała, dzięki czemu głowica masująca nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Głowica LPG Roll składa się z pracujących niezależnie rolek, które pod wpływem podciśnienia zasysają fałd skórny. Skóra rolowana jest od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu zabieg oddziałuje również na głębokie warstwy skóry, pobudzając ją do regeneracji.

 

Endermologia Lipomassage - zabieg na całe ciało w One Salon trwa około 50 min.

Do uzyskania najbardziej spektakularnych efektów rekomendujemy serie 15 zabiegów Endermologii odbywających się w odstępach trzydniowych.

Dzięki intensywnemu oddziaływaniu na tkankę łączną skórną i podskórną głowica masująca pobudza metabolizm, co skutkuje:

  • redukcją tkanki tłuszczowej 

  • wyszczupleniem i wymodelowaniem sylwetki

  • redukcją cellulitu

  • ujędrnieniem skóry

 

Endermologia Lipomassage ma również działanie oczyszczające.

Masaż i podciśnienie poprawia i stymuluje krążenie krwi i limfy w organizmie, dzięki czemu usuwa nadmiar płynów, a co za tym idzie również toksyn. 

EFEKTY Endermologii:

LIPOMASSAGE

Jest to zabieg Endermologi przeprowadzany na całym ciele lub wybranych jego partiach. Dzięki specjalnej głowicy z ruchomymi rolkami, jesteśmy w stanie stymulować poszczególne partie ciała.

Endermologia jest zabiegiem w 100% naturalnym i bezbolesnym.Dzięki połączeniu masażu o dużej sile nacisku z podciśnieniem, uaktywniamy metabolizm opornej tkanki tłuszczowej i produkcje włókien kolagenowych.

  • Zabieg antycellulitowy

  • Zabieg wyszczuplający

  • Zabieg modelujący ciało i sylwetkę 

  • Zabieg ujędrniający 

  • Zabieg wspomagający odchudzanie

  • W 100% naturalny

 

Endermologia jest to masaż podciśnieniowy. Dzięki mechanicznej stymulacji głowicą LPG Roll, wywołuje biologiczną odpowiedź organizmu, która ułatwia proces odchudzania.

Co to jest Endermologia?

W One Salon Lublin Endermologia wykonywana jest na urządzeniu LPG Cellu M6 Integral, jest to gwarancja najlepszych efektów i skuteczności zabiegu Endermologii.

Endermologia - opatentowana technika wyszczuplająca oddziałując na tkankę łączną skóry uaktywnia naturalny proces uwalniania tłuszczu(LIPOLIZY). Eliminuje miejscowe złogi, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę.

ENDERMOLOGIA

Jak wygląda zabieg Endermologi w salonie kosmetycznym One Salon?

Usuwanie cellulitu, ujędrnianie ciała

W 100 % naturalny zabieg wspomagający odchudzanie

link do strony One Salon na facebook
link do strony One Salon na instagramie
link do strony One Salon Google+

Created by mmosci

One Salon Kosmetyka Nowoczesna

SALON KOSMETYCZNY Lublin

Zadzwoń:

576 816 016

 

Zapisz się na  Newsletter

Logo One Salon Lublin Święta