Logo One Salon Lublin

Umów się na wizytę online

Zadzwoń:

576 816 016

 

SALON KOSMETYCZNY Lublin 

One Salon Kosmetyka Nowoczesna

Zabieg antycellulitowy

 

 

 

 

BANDAŻE AROSHA

Zabiegi Arosha są bardzo skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami skóry. Profesjonalne produkty są gwarancją skutecznych zabiegów nakierunkowanych na redukcję cellulitu, ujędrniających skórę oraz nawilżających. 

Najważniejszym produktem Arosh'y są bandaże wykonane z bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo przenikają w głąb skóry.

Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi, pośladki, brzuch i talia.

Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: cellulicie, utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach oraz w każdym przypadku, gdy chcemy odżywić i nawilżyć skórę.

Połączenie zabiegów Arosha z masażami modelującymi sylwetkę (endermologia), przyśpiesza uzyskanie spektakularnych efektów. Skóra stymulowana mechanicznie oraz chemicznie reaguje szybciej i dłużej zachowuje jędrność i gładkość.

Bandaże antycellulitowe

Regulamin i polityka ptywatności 

Created by mmosci

link do strony One Salon na instagramie
link do strony One Salon na facebook