Bandaże antycellulitowe

Połączenie zabiegów Arosha z masażami modelującymi sylwetkę (endermologia), przyśpiesza uzyskanie spektakularnych efektów. Skóra stymulowana mechanicznie oraz chemicznie reaguje szybciej i dłużej zachowuje jędrność i gładkość.

Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi, pośladki, brzuch i talia.

Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: cellulicie, utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach oraz w każdym przypadku, gdy chcemy odżywić i nawilżyć skórę.

Zabiegi Arosha są bardzo skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami skóry. Profesjonalne produkty są gwarancją skutecznych zabiegów nakierunkowanych na redukcję cellulitu, ujędrniających skórę oraz nawilżających. 

Najważniejszym produktem Arosh'y są bandaże wykonane z bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo przenikają w głąb skóry.

BANDAŻE AROSHA

ZOBACZ CENNIK

Zabieg antycellulitowy

 

 

 

 

link do strony One Salon na facebook
link do strony One Salon na instagramie
link do strony One Salon Google+

Created by mmosci

One Salon Kosmetyka Nowoczesna

SALON KOSMETYCZNY Lublin

Zadzwoń:

576 816 016

 

Zapisz się na  Newsletter

Logo One Salon Lublin Święta